Hakkımızda

Erol KunduraGeçmişten Bugüne...

Erol Kundura markası Ayakkabı Çanta satışı yapmak üzere 1970 yılında Erol Özkartal tarafından Ankara - Kızılay semtinde işlek caddelerinden biri olan Selanik Caddesi üzerinde tek şubeli bir mağaza olarak kurulmuştur.

O yıllarda gelişmekte olan Ankara pazarında lider bir marka olmuş, İstanbul Erol Kundura ile ortak marka tescili yaptırmıştır. Bu sayede İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, ... gibi illerde de bilinir bir marka olarak yıllarca faaliyet göstermiştir.

1985 yılında Selanik Caddesi üzerinde yeni yerine taşınmış ardından 1991 yılında Tunalı Hilmi Caddesi üzerinde ikinci mağazası ile Ankara pazarında büyüme göstermiştir.

2002 yılında abiye ayakkabı üretimi için ufak çaplı bir üretim atölyesi açmış bu sayede pazarda boşluk gösteren özel sipariş ayakkabı, abiye ayakkabı, gelinlik ayakkabı, abiye çanta, ... ürünleri üreterek bu boşluğu kapatmıştır.

2003 yılında Erol Kundura; Erol Özkartal (Şirket Müdürü), Tolga Özkartal (Ortak), Nafiye Özkartal (Ortak) katılımları ile ticari hayatına Erol Ayakkabı Çanta Kemer LTD. ŞTİ. bünyesinde hizmet vermeye başlamıştır.

2006 yılında hizmete Migros Avm'nin yeni binasında (Ankamall AVM) 3. şubesini açmıştır.

2012 yılında Ankamall Avm Mağazası 110 m2 Tunalı Hilmi Mağazası 250 m2, Kızılay Mağazası (Outlet) 150 m2 olmak üzere toplamda yaklaşık 550 m2 perakende alanında sezonluk 200'e yakın model günlük ve abiye ürünleri ile hizmet vermektedir.


Firmamızın amacı her zaman en geniş ürün yelpazesini sunmak abiye gelinlik ve gece ayakkabısı konusunda pazarda lider konumda kalmaktır.

 

Erol Kundura
Erol Ayakkabı Çanta Kemer Ltd. Şti.

e-magaza@erolkundura.com.tr

Yüklüyor...