Sitemizden Haberler

Ekleme Tarihi: 07/02/2018 Ankamall Avm Şubemizin kapanışı hakkında

Değerli müşterilerimiz takipçilerimiz

Ülkemizde son dönemde yaşanan ekonomik gidişat avmlerin ve avm dükkan kiralarının artışı ile 12 yıldır hizmet verdiğimiz Ankamall avm şubemizin faaliyeti 04.02.2018 tarihinde mesai bitimiyle sona ermiştir. Ellerinde Ankmall avm den alınmış hediye çeki bulunan sayın müşterilerimizin çekleri faaliyeti devam eden mağazalarımız olan Tunalıhilmi ve  Bahçelievler şubelerinde geçerlilik süreleri içerisinde değerlendirebilirler. Ayrıca Tamir, siparişleri bulunan müşterilerimiz bu şubelerimizden ürünlerini alabilirler.

Whatsapp numaramız 05306024776

iletişim için tıklayınız.

Devamı...

Ekleme Tarihi: 07/02/2018 Erol Kundura hediye çeki kullanım kuralları

 Tarafımızdan verilmiş olan hediye çeklerinin geçerlilik süresi verildiği tarihten itibaren 1 (Bir) yıldır verildiği şubeden geçerlidir. Firmamız çek kullanımı sırasında sizden kimlik (nüfüs kağıdı, ehliyet pasaport vb) ibrazı isteyebilir. Kayıp çalıntı çekler kimlik ibrazı dahil olsa kullanılamaz ve kayıp olması halinde  tarafımıza bildirilmesi gereklidir. Kayıp bildirimi yapılmayan çeklerin farklı şahıslar tarafından kullanılması firmamızın sorumluluğu dışındadır. Kimlik ibrazıyla çek üzerinde yazılan isim tutmaması halinde firmamız alışveriş işlemini durdurabilir.

 

Ankamall Avm Şubemizin kapanışı hakkında

Değerli müşterilerimiz takipçilerimiz

Ülkemizde son dönemde yaşanan ekonomik gidişat avmlerin ve avm dükkan kiralarının artışı ile 12 yıldır hizmet verdiğimiz Ankamall avm şubemizin faaliyeti 04.02.2018 tarihinde mesai bitimiyle sona ermiştir. Ellerinde Ankmall avm den alınmış hediye çeki bulunan sayın müşterilerimizin çekleri Tunalıhilmi ve  Bahçelievler şubelerinde geçerlilik süreleri içerisinde değerlendirebilirler. Ayrıca Tamir, siparişleri bulunan müşterilerimiz bu şubelerimizden ürünlerini alabilirler.

Whatsapp numaramız 05335584867

iletişim için tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Devamı...

Ekleme Tarihi: 21/08/2017 Yenileniyoruz

Değerli müşterilerimiz 

Son 2 yıldır yaşanan olumsuz ekonomik şartlar ve operasyonel giderlerin fazlalığı sebebiyle sosyal medya ve eticaret mecralarımıza sessiz bir ara vermiş olduk. Bu sürede mağazalarımız ve üretim yerlerimiz ile alakalı çalışmalarımıza önem vermeye özen gösterdik. En yakın sürede tekrardan internet üzerindeki bütün işlemlerimizi güncel hale getirmeye çalışacağız. Bizlere whatsapp eposta sabit telefon gibi mecralardan ulaşabilirsiniz. Sabrınız için teşekkür ederiz.

Devamı...

Ekleme Tarihi: 21/12/2016 Pont ölçüsü nedir?

Pont ölçüsü ayakkabı üretiminde kullanılan bir ölçüdür. Türkiye ve avrupa da kabul görmüş ayak numarası bu ölçü üzerinden üretilir. Müşterilerimizin pont ölçüsü ile karşılaştıkları ikinci yer ayakkabıların topuk uzunluğudur.1 pont=0.6 cm olarak hesaplanır yani 6mm eşittir. Gelinlik provalarında etek ölçüsü alınırken cm olarak ölçü alınırsa buna göre pont ölçüsü hesaplanmalı ve ayakkabı tercihi buna göre yapılmalıdır. Ayakkabı üretiminde topuk belli standart ölçülerde gelir. 6 (3,6cm) 9 (5,4cm) 11(6,6cm) 15(9cm) 17(10,2cm) 21(12,6cm) pont olarak topuk üretimi yapılır. 24 27 pont topuk üretimi yapılır ancak  15 pont dan itibaren ayakların topukun yukarı kalkması ve vucut ağırlığının öne gitmesiyle rahatsızlık oluşur. Bu rahatsızlık kısa vadede yani kullanıldığı sürelerde hemde uzun vadede ayak kemiği oluşmasına sebep vermektedir. Buna çözüm olarak 15 pont dan yüksek ürünlere platform veya dolgu topuk platform yapılır. Bu şekilde kısa ve uzun vadede oluşacak rahatsızlıkların önüne geçilmiş olur. 

Devamı...

Ekleme Tarihi: 19/01/2016 Kızılay şubemizin kapanışı hakkında

Değerli Müşterilerimiz.

Firmamızın uzun yıllardan beri çeşitli il ve ilçelerde uzunca yıllar hizmet verdiğini  bizi yıllardan beri tanıyan müşterilerimiz çok iyi bilmektedir. İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa illerinde 10 yıl öncesine kadar merkezleri ve bayilikleriyle hizmet veren firmamız maalesef isim haklarımızın haksız kullanımı  Marka ortağımız çok değerli Erol Odabaşıoğlunun vefatı ile son 3 yılda inanılmaz bir şekilde küçülme yaşamış bulunmaktadır. Öncelikle İstanbul Rumeli ve Pangaltı mağazalarının kapanması ile bu küçülme hızlanmış ardından bayimiz olan Bağdat Caddesi üzerinde bulunan Erenköy Mağazamız  geçen yıl hizmetine son vermiştir.

Bu elim kapanışların ardından 2014 yılın Mayıs ayının 10. günü mesai sonu itibari ile 30 yıldan bu yana hizmet vermiş olduğumuz Son yıllarda outlet mağazamız olarak hizmet vermekte  olan Ankara Kızılay mağazamız mal sahibimizin değişmesi ve kira rayicinin çok yüksek çıkması sonucu ile hizmetini sonlandırmış bulunmaktayız.

2015 yılının mayıs ayında Bahçelievler 7. cadde 60 numara da yeni şubemiz ile hizmet vermeye başladık.

Bu mağazamızın kapanması ve Bahçelievler mağazamızın açılması  sonucunda Ankara da yanlız ANKAmall Avm 7. Cadde ve  Tunalıhilmi Caddelerinde hizmet vermekte olduğumuzu tekrar hatırlatır. Ankara dahil Türkiyenin hiçbir ilinde bizim ile bağlantısı olan bir şubemiz yada uzantımız olmadığını hatırlatmak isteriz.

Erol Ayakkabı Sosyal Medya yönetimi

Devamı...

Ekleme Tarihi: 14/12/2012 İstanbul Erol Kundura Kurucusu Rahmetli Erol Odabaşıoğlunun Basın da yansımaları...

Sabah Gazetesi 11 Eylül 2004  yılındaki Ropörtaları 

Sayfalara gitmek için resimlere tıklayınız.

sabah2

Sabah erol odabasıoğlu

Sabah gazetesi 18.02.2007 tarihli güncel söyleşi

Sabah 3

Dijimecmua adlı  sanal dergide  Erol Albayrak a vermiş olduğu son söyleşisi

dijimecmua

Yüklüyor...