Sitemizden Haberler

Ekleme Tarihi: 30/06/2014 Faaliyeti sonlanan Mağazalarımız ve şubelerimiz hakkında

Değerli Müşterilerimiz.

Firmamızın uzun yıllardan beri çeşitli il ve ilçelerde uzunca yıllar hizmet verdiğini  bizi yıllardan beri tanıyan müşterilerimiz çok iyi bilmektedir. İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa illerinde 10 yıl öncesine kadar merkezleri ve bayilikleriyle hizmet veren firmamız maalesef isim haklarımızın haksız kullanımı  Marka ortağımız çok değerli Erol Odabaşıoğlunun vefatı ile son 3 yılda inanılmaz bir şekilde küçülme yaşamış bulunmaktadır. Öncelikle İstanbul Rumeli ve Pangaltı mağazalarının kapanması ile bu küçülme hızlanmış ardından bayimiz olan Bağdat Caddesi üzerinde bulunan Erenköy Mağazamız  geçen yıl hizmetine son vermiştir.

Bu elim kapanışların ardından 2014 yılın Mayıs ayının 10. günü mesai sonu itibari ile 30 yıldan bu yana hizmet vermiş olduğumuz Son yıllarda outlet mağazamız olarak hizmet vermekte  olan Ankara Kızılay mağazamız mal sahibimizin değişmesi ve kira rayicinin çok yüksek çıkması sonucu ile hizmetini sonlandırmış bulunmaktayız.

Bu mağazamızın kapanması sonucunda Ankara da yanlız ANKAmall Avm ve Tunalıhilmi Caddelerinde hizmet vermekte olduğumuzu tekrar hatırlatır. Ankara dahil Türkiyenin hiçbir ilinde bizim ile bağlantısı olan bir şubemiz yada uzantımız olmadığını hatırlatmak isteriz.

Erol Ayakkabı Sosyal Medya yönetimi

Devamı...

Ekleme Tarihi: 14/12/2012 İstanbul Erol Kundura Kurucusu Rahmetli Erol Odabaşıoğlunun Basın da yansımaları...

Sabah Gazetesi 11 Eylül 2004  yılındaki Ropörtaları 

Sayfalara gitmek için resimlere tıklayınız.

sabah2

Sabah erol odabasıoğlu

Sabah gazetesi 18.02.2007 tarihli güncel söyleşi

Sabah 3

Dijimecmua adlı  sanal dergide  Erol Albayrak a vermiş olduğu son söyleşisi

dijimecmua

Ekleme Tarihi: 07/12/2012 Erol Kundura Markamız, Mağazalarımız hakkında güncel bilgilendirme

Merhaba Sayın Müşterilerimiz ve takipçilerimiz.

 

logo tek

 

Yeni bir haber yazımızda mağazamız ile ilgili sıkça sorulan "Erol kundura"markası kime yada kimlere ait ile ilgili.

Böyle bir konuyu ele almamızın sebebi yanlış anlamalara, ismimizi kimi ekler kullanarak kullanan sahte firmalara ve kalitemizi düşürüren çıkarcı zihniyeti size göstermektir. İstenilse ciddi bir hukuki süreç ile zaten bu firmaların iş yapmasını engelleme  şansımız bulunmaktadır.

Erol Kundura markası 1950 yılların başında Hem İstanbulda hemde Ankara da ayrı kişiler tarafından kurulmuş şahıs firmalarıdır. İstanbul firmasının sahibi Erol ODABAŞIOĞLU Ankara firmasının sahibide  Erol ÖZKARTAL dır. Yıllar yılı ayrı şehirlerde ayrı ayrı yaptıkları başarılı işler sonucunda  1970 yılların ortalarında iki meslektaş Erol Kundura markasını kendi adları altında tescilleyerek bir nevi ortaklık kurulmuştur. Erol Kundura markası olarak İstanbul şubesi kendi müşterilerine Ankara müşterisine uygun ürünler üreterek yada ihracatını yaparak 30  yıllık dönem içerisinde büyüme göstermiş ve her bir firmanın başarıları birbirinin ününe ün katmıştır.

İstanbul mağazaları Ajda Pekkan, Bülent Ersoy, Zeki Müren, Asena,Yonca Evcimik gibi ünlülerin ayağına yıllarca yüksek modaya hitab eden ürünler tasarlamış yapmış ayrıca  Yıldırım Mayruk Cemil İpekçi gibi isimlerin defilelerinede tasarımlarıyla renk katmıştır. Erol Odabaşıoğlu zanaatkar olması yanında istanbul ayakkabı camiasında duayen kabul edilmiştir.

                                 Erol odabaşıoğlu                                              Ankara mağazlarındada durum İstanbul mağazalarında olduğu gibi zamanın Gazinolarının Assolistlerine, Ankara Sosyetesinin ünlü isimlerine hizmet etmesiyle ünlenmiş ayrıca

Ankara Politik ve Siyasi hayatında kişiler içinde seçkin çeşidiyle lider bir firma  olmuştur.

Erol Kundura Mağazaları İstanbulda 1970 ve 1990 yılların sonuna kadar üç şubesi , Ankara şubesi ise 2 şube ile hizmet vermiştir.2000 yılların başında İstanbul mağazalarından biri olan Bostancı Bağdat caddesi franchise sistemi devredilmiş  Osmanbey Şubesi Outlet olmuştur. Ankara Şubesi mevcut durumunu korumuş İstanbulda bulunan fabrikasını 2003 yılında Ankaraya taşımıştır. 2006 yılında   Ankamall AVM de Erol Kunduranın ilk AVM mağazası açılmıştır.

2008 yılının sonlarına doğru Erol ODABAŞIOĞLUnun bir gece geçirdiği ani rahatsızlık yüzünden hayata veda etmiş. Firmanın 2012 yılı sonuna kadar ki bütün faaliyetini  aileninin ileri gelenleri tarafından yürütülmeye başlanmıştır. Vefatının ardından OSmanbey mağazası önce outlet olmuş sonra bir başka firmaya devredilmiştir. Şu an mevcut nişantaşı şubesi çalışmakta olup Önümüzdeki 1 yıl içerisinde tasviyesi yapılarak firmanın İstanbulda tescilli  Erol Kundura Markası altında çalışan mağazası bulunmayacaktır.

Sabah1

 Yukarıda anlattığımız kısa tarihçe firma ortaklığımızın sınırlarının ne olduğu nereler olduğuna dair siz sayın müşterilimizi biraz aydınlatmış olduğuna inanıyorum. Yaşanan ekonomik ve yaşamasal sıkıntılar maalesef firmamızın bazı sıkıntıların baş göstermesine sebebiyet vermiştir. Bu sıkıntılara rağmen sizlere en iyi hizmeti vermek üzere Ankara firmamızın önderliğinde çağımızın şartlarının gerekleri uygulanarak hizmet vermeye devam edeceğiz.

Bizimle bu yine yukarıda bahsettiğim zaman dilimlerinde ücretsiz olarak firmamızın logosunu ve isim hakkını kullanan firmaların bulundukları şehirleri ve durumlarını bahsedeceğim. Yine dediğimiz gibi bu oluşumlarda bizim izinlerimiz ile açılmış olmalarına rağmen hiç bir bağımız yoktur.

  • İzmir Kordon Erol Kundura Kapalı
  • Bursa Erol Kundura Kapalı
  • Eskişehir Erol Kundura Kapalı
  • İstanbul Şube Bostancı Bağdat Caddesi Hala Çalıştığı tahmin ediliyor.
  • istanbul Pendik Şubesi Çalışıyor

Ankamall

Bu bahsettiğimiz yerler dışında bulunan Erol Ayakkabı, Erol Terlik vb markalarda hizmet veren firmalar bizimle ilgileri bulunmamaktadır.(Örn: Bandırma Erol Kundura, Bursa Erol ayakkabı, Ankara Yenimahalle Erol Ayakkabı vb.) 

Ayrıca bizimle benzer logo ve aynı isme sahip saygın tekstil firması bulunmaktadır. Maalesef onlarlada herhangi bir ortaklığımız bulunmamaktadır.

Ankara Erol Kundura olarak firmamızın önümüzdeki yıl planları arasında Ankaranın 1 seçkin AVM sinde daha yeni bir şube açmak olduğunu duyurmak isteriz. Ayrıca  Firmamızın Şubat Mart 2013  aylarında Kızılay Şubesinde iş değişikliğine gidileceğinden dolayı firmamız yeni bir şube açana kadar 2 mağaza ve 1 sanal mağaza ile sizlere hizmet edecektir.

Ekleme Tarihi: 24/11/2012 Sitemizin açılışı

Sevgili Ziyaretçilerimiz

Bildiğiniz üzere Erol Kundura 50 yıllık tecrübesi ile Ankara ve İstanbul kentlerinde çeşitli şubeleri ile hizmet vermekte olan butik mağaza konseptinin öncü markası olmuştur. Bu amaç ile hareket ile zamana ayak uydurmak trend olabilmek ve trendleri yakalamak adına firmamızın hem içeride hemde dışarıdaki yapısını yenileme girişimlerimiz oldu.Yaklaşık 10 yıllık süreç içerisinde yaşanan bu yenilik hareketinin son halkasıda firmamızın e-mağaza projesidir.

Bu proje için her ne kadar geç kalınmış olsada geç olsun güç olmasın prensibiyle sizler için hızlı bir biçimde sitemizi aktif hale getirdik.Yaklaşık 3 aylık kısa bir sürede altyapı çalışmalarımız bitirmiş ve 24 Kasım 2012 tarihindede siz değerli müşterilerimizin hizmetine açmış bulunmaktan gurur duymaktayız.

Bundan sonra firmamız ile ilgili yeni sezon ürünlerimizi 7/24 evinizin konforunda inceleyerek rahatlıkla alışveriş yapabilecek, kampanyalarımızı mağazalarımız ve moda hakkındaki haberleri  Facebook üzerinden  beğeni sayfası veya reklamlardan ayrıca  twitter dan ve tabiki  sitemizin haber kısmından takip edebileceksiniz.

Sitemizin açılışı ile beraber siz değerli müşterilerimiz ile daha çok iletişime geçmek  niyetindeyiz. Bu bakımdan bize her türlü sorununuzu yazmanız bizler için çok kıymetlidir. 

Sitemizin açılışının tekrar hayırlı uğurlu olmasını diler. Sizlere  iyi alışverişler diler , yeni bir haber de daha görüşmek dileğiyle bütün müşterilerimize iyi günler dileriz.

Tolga ÖZKARTAL

Erol Ayakkabı Çanta Kemer ltd şti

Pazarlama ve Sosyal Medya Yöneticisi

Devamı...

Yüklüyor...