Sitemizden Haberler

Ekleme Tarihi: 21/12/2016 Pont ölçüsü nedir?

Pont ölçüsü ayakkabı üretiminde kullanılan bir ölçüdür. Türkiye ve avrupa da kabul görmüş ayak numarası bu ölçü üzerinden üretilir. Müşterilerimizin pont ölçüsü ile karşılaştıkları ikinci yer ayakkabıların topuk uzunluğudur.1 pont=0.6 cm olarak hesaplanır yani 6mm eşittir. Gelinlik provalarında etek ölçüsü alınırken cm olarak ölçü alınırsa buna göre pont ölçüsü hesaplanmalı ve ayakkabı tercihi buna göre yapılmalıdır. Ayakkabı üretiminde topuk belli standart ölçülerde gelir. 6 (3,6cm) 9 (5,4cm) 11(6,6cm) 15(9cm) 17(10,2cm) 21(12,6cm) pont olarak topuk üretimi yapılır. 24 27 pont topuk üretimi yapılır ancak  15 pont dan itibaren ayakların topukun yukarı kalkması ve vucut ağırlığının öne gitmesiyle rahatsızlık oluşur. Bu rahatsızlık kısa vadede yani kullanıldığı sürelerde hemde uzun vadede ayak kemiği oluşmasına sebep vermektedir. Buna çözüm olarak 15 pont dan yüksek ürünlere platform veya dolgu topuk platform yapılır. Bu şekilde kısa ve uzun vadede oluşacak rahatsızlıkların önüne geçilmiş olur. 

Devamı...

Ekleme Tarihi: 19/01/2016 Faaliyeti sonlanan Mağazalarımız ve şubelerimiz hakkında

Değerli Müşterilerimiz.

Firmamızın uzun yıllardan beri çeşitli il ve ilçelerde uzunca yıllar hizmet verdiğini  bizi yıllardan beri tanıyan müşterilerimiz çok iyi bilmektedir. İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa illerinde 10 yıl öncesine kadar merkezleri ve bayilikleriyle hizmet veren firmamız maalesef isim haklarımızın haksız kullanımı  Marka ortağımız çok değerli Erol Odabaşıoğlunun vefatı ile son 3 yılda inanılmaz bir şekilde küçülme yaşamış bulunmaktadır. Öncelikle İstanbul Rumeli ve Pangaltı mağazalarının kapanması ile bu küçülme hızlanmış ardından bayimiz olan Bağdat Caddesi üzerinde bulunan Erenköy Mağazamız  geçen yıl hizmetine son vermiştir.

Bu elim kapanışların ardından 2014 yılın Mayıs ayının 10. günü mesai sonu itibari ile 30 yıldan bu yana hizmet vermiş olduğumuz Son yıllarda outlet mağazamız olarak hizmet vermekte  olan Ankara Kızılay mağazamız mal sahibimizin değişmesi ve kira rayicinin çok yüksek çıkması sonucu ile hizmetini sonlandırmış bulunmaktayız.

2015 yılının mayıs ayında Bahçelievler 7. cadde 60 numara da yeni şubemiz ile hizmet vermeye başladık.

Bu mağazamızın kapanması ve Bahçelievler mağazamızın açılması  sonucunda Ankara da yanlız ANKAmall Avm 7. Cadde ve  Tunalıhilmi Caddelerinde hizmet vermekte olduğumuzu tekrar hatırlatır. Ankara dahil Türkiyenin hiçbir ilinde bizim ile bağlantısı olan bir şubemiz yada uzantımız olmadığını hatırlatmak isteriz.

Erol Ayakkabı Sosyal Medya yönetimi

Devamı...

Ekleme Tarihi: 05/03/2015 Aymod fuar organizasyon stand tasarım ve ilgililerinin dikkatine

Ekleme Tarihi: 14/12/2012 İstanbul Erol Kundura Kurucusu Rahmetli Erol Odabaşıoğlunun Basın da yansımaları...

Sabah Gazetesi 11 Eylül 2004  yılındaki Ropörtaları 

Sayfalara gitmek için resimlere tıklayınız.

sabah2

Sabah erol odabasıoğlu

Sabah gazetesi 18.02.2007 tarihli güncel söyleşi

Sabah 3

Dijimecmua adlı  sanal dergide  Erol Albayrak a vermiş olduğu son söyleşisi

dijimecmua

Ekleme Tarihi: 24/11/2012 Sitemizin açılışı

Sevgili Ziyaretçilerimiz

Bildiğiniz üzere Erol Kundura 50 yıllık tecrübesi ile Ankara ve İstanbul kentlerinde çeşitli şubeleri ile hizmet vermekte olan butik mağaza konseptinin öncü markası olmuştur. Bu amaç ile hareket ile zamana ayak uydurmak trend olabilmek ve trendleri yakalamak adına firmamızın hem içeride hemde dışarıdaki yapısını yenileme girişimlerimiz oldu.Yaklaşık 10 yıllık süreç içerisinde yaşanan bu yenilik hareketinin son halkasıda firmamızın e-mağaza projesidir.

Bu proje için her ne kadar geç kalınmış olsada geç olsun güç olmasın prensibiyle sizler için hızlı bir biçimde sitemizi aktif hale getirdik.Yaklaşık 3 aylık kısa bir sürede altyapı çalışmalarımız bitirmiş ve 24 Kasım 2012 tarihindede siz değerli müşterilerimizin hizmetine açmış bulunmaktan gurur duymaktayız.

Bundan sonra firmamız ile ilgili yeni sezon ürünlerimizi 7/24 evinizin konforunda inceleyerek rahatlıkla alışveriş yapabilecek, kampanyalarımızı mağazalarımız ve moda hakkındaki haberleri  Facebook üzerinden  beğeni sayfası veya reklamlardan ayrıca  twitter dan ve tabiki  sitemizin haber kısmından takip edebileceksiniz.

Sitemizin açılışı ile beraber siz değerli müşterilerimiz ile daha çok iletişime geçmek  niyetindeyiz. Bu bakımdan bize her türlü sorununuzu yazmanız bizler için çok kıymetlidir. 

Sitemizin açılışının tekrar hayırlı uğurlu olmasını diler. Sizlere  iyi alışverişler diler , yeni bir haber de daha görüşmek dileğiyle bütün müşterilerimize iyi günler dileriz.

Tolga ÖZKARTAL

Erol Ayakkabı Çanta Kemer ltd şti

Pazarlama ve Sosyal Medya Yöneticisi

Devamı...

Yüklüyor...