Gizlilik Politikası

Erol Kundura (Erol Ayakkabı Çanta Kemer Ltd. Şti), siz müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, vs. ) sizlerden talep etmektedir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Yasal olarak belirlenen çerçevede toplanan ve saklanan bu bilgiler müşteri profillerine yönelik  özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmaları sadece Erol Kundura (Erol Ayakkabı Çanta Kemer Ltd. Şti) bünyesinde kullanılmaktadır.

Erol Kundura (Erol Ayakkabı Çanta Kemer Ltd. Şti), alışveriş süresince topladığı bilgileri, müşterinin haberi  ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır. Erol Kundura (Erol Ayakkabı Çanta Kemer Ltd. Şti)’dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Erol Kundura (Erol Ayakkabı Çanta Kemer Ltd. Şti) bültenini almak istemiyorsanız lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Erol Kundura (Erol Ayakkabı Çanta Kemer Ltd. Şti) veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Erol Kundura (Erol Ayakkabı Çanta Kemer Ltd. Şti) arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

Erol Kundura
Erol Ayakkabı Çanta Kemer Ltd. Şti.
e-magaza@erolkundura.com.tr

Yüklüyor...