Kullanıcı Sözleşmesi

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Erol Kundura (Erol Ayakkabı Çanta Kemer Ltd. Şti)  sorumlu değildir. Erol Kundura (Erol Ayakkabı Çanta Kemer Ltd. Şti), sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Erol Kundura (Erol Ayakkabı Çanta Kemer Ltd. Şti) işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Erol Kundura (Erol Ayakkabı Çanta Kemer Ltd. Şti), sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi Erol Kundura (Erol Ayakkabı Çanta Kemer Ltd. Şti)’nun kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Erol Kundura (Erol Ayakkabı Çanta Kemer Ltd. Şti), bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Erol Kundura (Erol Ayakkabı Çanta Kemer Ltd. Şti) bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Erol Kundura (Erol Ayakkabı Çanta Kemer Ltd. Şti) markası ve diğer markalar, www.erolkundura.com.tr alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Erol Kundura (Erol Ayakkabı Çanta Kemer Ltd. Şti)’nun burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve Erol Kundura (Erol Ayakkabı Çanta Kemer Ltd. Şti) tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından Erol Kundura (Erol Ayakkabı Çanta Kemer Ltd. Şti) hesabının gerek Erol Kundura (Erol Ayakkabı Çanta Kemer Ltd. Şti)'yu gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya Erol Kundura (Erol Ayakkabı Çanta Kemer Ltd. Şti)'nun ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde Erol Kundura (Erol Ayakkabı Çanta Kemer Ltd. Şti), kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına sahiptir. Ayrica, Erol Kundura (Erol Ayakkabı Çanta Kemer Ltd. Şti) internet sitesi uzerinde yer alan "Arkadasini Davet Et" uygulamasi, Istenmeyen Ticari Ileti/ “unsolicited bulk e-mail” (UCE/SPAM) gonderimine sebebiyet verecek ve bundan kazanç elde edecek sekilde kullanılamaz. Bu nedenle bu hükme aykırı şekilde kullanıcı tarafından işlemlerde bulunulması halinde, kullanıcının hesabı kuponları da dahil olmak üzere süresiz ve tek taraflı olarak başkaca bir sebep göstermeye gerek olmaksızın sona erdirilir. Erol Kundura (Erol Ayakkabı Çanta Kemer Ltd. Şti)'nun bu yüzden uğrayacağı zararlara karşılık her türlü dava ve talep hakkı saklıdır.

Erol Kundura (Erol Ayakkabı Çanta Kemer Ltd. Şti), dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

 

Erol Kundura
Erol Ayakkabı Çanta Kemer Ltd. Şti.
e-magaza@erolkundura.com.tr

Yüklüyor...